Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1988 yılında Denizli’de kurularak üretim ve ticari faaliyetine ev tekstili ambalaj sektöründe başlamıştır.2014 yılı itibariyle 8000 m² kapalı olan yeni binasında ve 200 çalışanıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerinin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını saptamayı ve bu çerçevede müşteri ile bir çözüm ortağı olarak çalışmayı prensip edinen Kervan Tekstil, satış öncesi ve sonrası hizmete büyük önem vererek ilişki içinde bulunduğu firmalarla sürekli birlikteliği öngörmektedir.

Hızla gelişen teknoloji ve bunun sonucu değişen müşteri beklentileri nedeniyle kaliteli ambalaj malzemesi üretimi için ileri teknoloji ve deneyimli kadronun yanı sıra araştırma, geliştirme faaliyetlerinin düzgün ve etkin bir şekilde gerçekleştirilmesi / kullanılması gerekmektedir.

Firmamızda müşteri beklentilerinin maksimum düzeyde karşılanma hedeflenerek firma, müşteri, tedarikçi bütünlüğünde sürdürülen çalışmalarla teknolojik ilerlemeler günü gününe takip edilmekte, gelişen pazar taleplerini karşılayabilmek amacı ile yeni makine ve ekipman düzeyinde sürekli yatırım yapılmaktadır. Avrupa standartların en 71 ve reach kriterlerene uygun hammadde kullanmaktadır

Kuruluşların var olma nedeni topluma hizmettir. Hizmetin öncüsü ise kalitedir. Ancak yüksek kalite standartlarını yakalayıp geliştirebilen kuruluşların varlıklarını sürdürebileceğine inanan Kervan Tekstil; insanı temel alan, açık ve iletişimi benimseyen güven destekli, yenilikçi yönetim anlayışı ve uzman kadrosu ile müşteri ve tedarikçilerimizden oluşan bütünlüğün yarattığı sinerji ve dinamizm ile büyümeyi hedeflemektedir. Teknolojik alt yapısı, kaliteli ve düzenli hizmet olanakları ile Türkiye’nin ev tekstili konusunda seçkin markalarına hizmet veren kervan tekstil üretiminin %50 sini yurtdışına ihraç etmektedir.

Sertifikalarımız

Bizimle çalışmadan farkı fark edemezsiniz. Firmamız 19 yıllık tecrübesi ile ev tekstil ürünleri, kozmetik, oyuncak sanayi ambalajları üzerine üretim yapmaktadır. İmalatlarımızda N71 kalite reach standartlarına sahip test belgesine sahip pvc şeffaf folyo ve diğer malzemelerden HF teknolojisi ile yapıştırma fitilli – biyeli dikişli ambalaj ürünleri üretmektedir. Makina parkurunu her geçen gün yenileyen firmamız çağımızın en son teknolojisini uygulamaktadır.