O Firmie

O Firmie

Nasza firma została założona w Denizli w 1988 roku i rozpoczęła działalność produkcyjną i handlową w sektorze opakowań do  tekstyliów domowych. Od 2014 roku kontynuuje działalność w nowej siedzibie, o powierzchni 8000 m².  Zatrudniamy ponad 200 pracowników.
 Naszym celem jest wypracowanie długoterminowej współpracy z naszymi klientami.
Zapewniamy pełen  zakres usług przy opracowaniu indywidualnego projektu - przygotowanie techniczne, produkcję, dostawę i obsługę posprzedażową.
Ze względu na szybko rozwijającą się technologię i konsekwentnie zmieniające się oczekiwania klientów, produkcja wysokiej jakości opakowań wymaga zaawansowanej technologii i doświadczonego personelu, a także prawidłowego i skutecznego prowadzenia badań i prac rozwojowych.
 Aby sprostać oczekiwaniom klientów na maksymalnym poziomie, w naszej firmie na bieżąco  prowadzone są badania rozwojowe,  inwestujemy w modernizację parku maszynowego i szkolenie kadry pracowniczej w celu zaspokojenia rosnących wymagań rynku. Wykorzystujemy surowce zgodnie z normami europejskimi EN71 i kryteriami REACH.
Firma Kervan Tekstil patrzy na biznes oczami klientów. Dbamy o to, aby zamówienia naszych klientów były realizowane w najkorzystniejszej formie.
 Zasady działania naszej firmy to współpraca z klientami oparta na wzajemnym szacunku i uczciwości.
Priorytetem dla nas jest wysoka jakość i terminowość dostaw, stosowanie certyfikowanych materiałów.
Podsumowując chcielibyśmy nadmienić, że około 50% naszej produkcji wysyłamy na eksport. Ponadto jesteśmy dumni, ze współpracy z ekskluzywnymi tureckimi markami tekstylnymi.